Drozd napisał(a):

"Prezydent chce sprzedać swoje rezydencje"
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezy...wiadomosc.html
Co tam rezydencje, wszystko niech sprzeda, lasy, drogi, koleje, linie energetyczne. Tylko nie za drogo bo jak uczył doradca Bielecki. Nie tyle coś jest warte ile jest warte, a tyle ile inwestor chce zapłacić. Vivat PO :/
|
No to chyba dobrze? Przecież to jedna z niespełnionych obietnic wyborczych Lecha Kaczyńskiego. Realizuje jego obietnicę i wsio
