TeeS napisał(a):

Pamiętajcie, że w życiu może się tak zdarzyć, że wy zostaniecie o coś oskarżeni i nie życzę Wam, aby wszyscy uznali od razu po wypłynięciu zarzutów/plotek, że jesteście winni i zaczęli wytykać Was palcami nie czekając na oficjalne rozstrzygnięcie.
.
|
bardzo dobrze napisane, najbardziej mnie dziwi że takie opinie uznające już kogoś za winnego ( mimo braku wyroku) pojawiają się na forum co by nie było kibicowskim.