Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 14.04.2011, 05:46
TeeS napisał(a):Wyświetl post

Pamiętajcie, że w życiu może się tak zdarzyć, że wy zostaniecie o coś oskarżeni i nie życzę Wam, aby wszyscy uznali od razu po wypłynięciu zarzutów/plotek, że jesteście winni i zaczęli wytykać Was palcami nie czekając na oficjalne rozstrzygnięcie.

.
bardzo dobrze napisane, najbardziej mnie dziwi że takie opinie uznające już kogoś za winnego ( mimo braku wyroku) pojawiają się na forum co by nie było kibicowskim.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując