emj10 napisał(a):

|
Morale na wśród naszych balerinek bardzo wysokie.
|
No, Ty byś pewnie tryskał optymizmem, gdyby zaledwie kilka dni dzieliło Cię od bolesnego spotkania z karzącym palcem Arboledy...
Titto napisał(a):

|
Podbeskidzie jest dużo lepszym zespołem, niż Dolcan Ząbki...
|
W skali pierwszoligowej może tak, ale i tu i tu grają leszcze. Taka Levadia to przy nich Real Madryt.