|
Trudno AS82. Ty po prostu nie rozumiesz nawet, że rzucasz obelgi na innych użytkownikow. Skoro nazywasz niecywilizowanymi (czyli dzikusami) tych, ktorzy nie brzydza się Kaczyńskim, to obrażasz co najmniejn połowę użytkowniko w tego forum.
Skoro wiekszość ci mowi że jesteś wypunktowany merytorycznie, to jesteś, ale skoro ty myślisz inaczej to faktycznie Ty masz problem.
A teraz ostrzeżenie. Za kazdą wzmiankę o dzlkusach, niecywilizowanych, katolach, terrorystach czy szantazystach - ban bezterminowy.
Rozmawiajcie na argumenty nie na inwektywy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|