Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10741
Stary 13.04.2011, 21:27
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
Swoje do powiedzenia mają nawet na Łazienkowskiej piłkarze z Dolcanu i nieważne, że w sparingu - sparing to też forma rywalizacji.
Jakby Ci to... W Pucharze Polski odpadliśmy z Podbeskidziem.

Co do Legii - napisałem na początku sezonu, że trzeba być kompletnym idiotą, żeby dać Skorży decydować o transferach po tym, co zrobił w Wiśle. A już za złożenie duetu odpowiedzialnego za budowę nowego zespołu Jóźwiak-Maciuś to się należy Ig Nobel. I dano im działać przez dwa okienka! DWA!

Wiadomo, że Skorża jest średnim trenerem i żałosnym menedżerem. Żałowałem, że trafił do was, a nie do Amici, ale jak czas pokazał im nie trzeba było nawet sabotażu robić.

Do dziś się zastanawiam: skoro mieli kasę - dlaczego ON?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując