FooFighter napisał(a):

|
Swoje do powiedzenia mają nawet na Łazienkowskiej piłkarze z Dolcanu i nieważne, że w sparingu - sparing to też forma rywalizacji.
|
Jakby Ci to... W Pucharze Polski odpadliśmy z Podbeskidziem.
Co do Legii - napisałem na początku sezonu, że trzeba być kompletnym idiotą, żeby dać Skorży decydować o transferach po tym, co zrobił w Wiśle. A już za złożenie duetu odpowiedzialnego za budowę nowego zespołu Jóźwiak-Maciuś to się należy Ig Nobel. I dano im działać przez dwa okienka! DWA!
Wiadomo, że Skorża jest średnim trenerem i żałosnym menedżerem. Żałowałem, że trafił do was, a nie do Amici, ale jak czas pokazał im nie trzeba było nawet sabotażu robić.
Do dziś się zastanawiam: skoro mieli kasę - dlaczego ON?