Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AmaDeo_Krk_
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
4594
13.04.2011, 20:29
ja dzis około 18 kupiłem na G4 takze jutro tez powinny byc. Frekwencja raczej powalająca w pt nie bedzie niestety
AmaDeo_Krk_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AmaDeo_Krk_
Znajdź inne posty napisane przez AmaDeo_Krk_