Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4593
Stary 13.04.2011, 20:24
Z tego co pamietam rok temu bylo chyba drozej bo przejazd byl liczone, ale nie jestem pewny. Mam pytanie bo nie pisze jasno na stronie, zapisy na bilety do Wrocławia sa TYLKO w piatek i KONIEC

Dobra znalazlem informacje:

Jeżeli bilety nie zostaną wyprzedane w piątek, zapisy będą kontynuowane w przyszłym tygodniu.

Możliwość zapisów tylko ww. terminie, nie prowadzimy zapisów w czasie i po meczu z GKS Bełchatów.

Ale mam jeszcze jedno pytanie, czy wiadomo ile przeznaczonych mamy biletów, rok temu bylo spore zainteresowanie a mecz tez chyba byl w tyg. w piatek
Ostatnio edytowane przez Kołek : 13.04.2011 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując