Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
benny_hill
Member
Od: 12.2007
Skąd: Michałowice
Offline
#
4590
13.04.2011, 20:15
no właśnie, kolega chce kupić bilet na sektor G, będą jeszcze jutro ?
z góry dzięki za info
benny_hill
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do benny_hill
Znajdź inne posty napisane przez benny_hill