Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
1208
13.04.2011, 19:51
jak chcecie zrzucic brzuch to nic wam innego nie pomoze jak areoby (rowerek, bieganie) i patrzenie na to co jemy ( brak fast foodow, mniej wegli, mniej tluszczu, wiecej bialka)
Kaszalot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaszalot
Znajdź inne posty napisane przez Kaszalot