Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 13.04.2011, 19:33
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
,,Oczy Julii''-bardzo słaby horror, nie polecam

Może dlatego słaby Ci się wydawał ten horror dlatego że to nie był horror?

Inna sprawa że bardzo przeciętny, jak na europejskie kino to wiele więcej się spodziewałem, po nim. Jak dla mnie strata czasu.



Odpowiedz cytując