ladek1989 napisał(a):

|
,,Oczy Julii''-bardzo słaby horror, nie polecam
|
Może dlatego słaby Ci się wydawał ten horror dlatego że to nie był horror?
Inna sprawa że bardzo przeciętny, jak na europejskie kino to wiele więcej się spodziewałem, po nim. Jak dla mnie strata czasu.