Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 13.04.2011, 19:31
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym zrzucić trochę z brzucha jednocześnie nie tracąc masy mięśniowej. Jak się za to zabrać?
No właśnie dołączam się do pytania. Jako, że sumiennie pozbywam się zbędnych kilogramów od sylwestra i spadła mi już waga o blisko 10 kg to najwyższa pora na odbudowanie masy mięśniowej.

W karierze przerabiałem już różne zestawy od hardcorowych z całymi seriami brzuszków na pochylni i do tego skręty tułowia z gryfem po słynny trening Terminatora oraz oczywiście ABS II. Przydałoby się jednak coś nieobciążającego kręgosłup bo niestety lata już nie te.

Co obecnie jest popularnego na brzuch tak aby w 3-4 miesiące osiągnąć spore efekty i przy tym nie uszkodzić sobie za bardzo kręgosłupa? Dalej rządzi ABS II, czy coś innego?
Odpowiedz cytując