Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 13.04.2011, 19:24
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post

http://www.se.pl/multimedia/galeria/...i-wystrzelano/

Autor pod zdjęciem pisze : "To zdjęcie otrzymałem w maju 2010 r. od oficera ABW , który twierdził że zostało mu przekazane przez NSA". Poszperałem z necie i znalazłem coś podobnego...

http://www.youtube.com/watch?v=Z3ZoiUI8Q64

Mając powyższe na uwadze, wydaje się że do książki trzeba podchodzić zdecydowanie z dużą rezerwą.Przynajmniej to zdjęcie wygląda na wrzutkę mającą zdyskredytować wszelkie teorie o zamachu. Jeżeli reszta zdjęć jest równie wątpliwego pochodzenia, to obstawiam że jest to zwykła ściema,a "oficer ABW" z którym jest też w książce wywiad to wymysł autora albo podpucha na którą Szymowski dał się nabrać.
na Smoleńskim forum internetowym pisze sie że o godz 8.20 nasz samolot lądował awaryjnie a oficjalna godzine katastrofy podaje sie 8.41 czyli co sie działo przez 20 minut ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.04.2011 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując