Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6096
Stary 13.04.2011, 19:01
Dziwne. Wydawało mi się, że jako gospodarze Polacy powinni gościć Czechów w Polsce, nie w Izraelu

Moim zdaniem powód jest banalnie prosty. PZPN chce, by stadion był pełny. Na Wiśle byłby z tym problem. Nie przy takiej grze kadry.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując