Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
1206
13.04.2011, 18:59
utrzymaj taką dietę jak masz do tej pory. zmniejsz przerwy między seriami np. do 1minuty. dołóż ćwiczenia aerobowe np . bieżnia, steper, rowerek. możesz także dołożyć jakąś suplementacje np bcaa, glutamina, białko
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta