Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10732
Stary 13.04.2011, 18:04
Czekałem na to

Grał, tyle że z 10 innymi zawodnikami, a nie w pojedynkę.
Przypomnieć Ci przeciw komu grał Błaszczykowski w barwach Wisły? a no właśnie. Chłop jest ponad stan, ale reszta nie jest na tym samym poziomie. Tak samo jest z Małeckim, powoli Meliksonem czy Pareiko. I cała reszta.. Mieć takich 11 Małeckich czy Błaszczykowskich to minimum faza grupowa LM.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.04.2011 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując