Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10729
Stary 13.04.2011, 17:32
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
Ja nie sądzę, żeby w którymkolwiek polskim klubie (wlączajac w to i nas) było aż 4-5 piłkarzy nadających się do pucharów europejskich. Przykro mi, zaden Rzezniczak, Kucharczyk czy inny Wojtkowiak, Cikos, Jirsak, Bunoza się do zadnych pucharow nie nadaja, chyba ze mowimy o pucharze ekstraklasy. Mimo wyskoku Lecha, to i tak cala nasza liga to kartoflisko, ktore przy pierwszym zderzeniu z byle jaka nawet pol-amatorska druzyna z Europy dostaje baty.

Dlatego pisanie takich bredni o "Europejskich pucharach" i to w kontekscie pilkarzy druzyny, ktora obrywa od wszystkich nawet w tej lidze (bo gdyby nie nurek w ostatnim meczu bylyby juz 4 wtopy z rzedu) niezmiernie mnie śmieszy.

Bujanie w obłokach
Pareiko, Melikson, Małecki, Kirm, dodatkowo (choć tego jeszcze nie można być pewnym) Jaliens, Genkov, Wilk, Chavez

Chociaż zależy co rozumiesz pod pojeciem "nadający się do europejskich pucharow", bo jeśli mówisz o wyjściu z grupy LM, to zgadzam się
Odpowiedz cytując