|
Apeluje do wszystkich o nie podejmowanie dyskusji z wynalazkiem. Zapaskudzony jest przez to caly temat.
Chlopak nie rozumie ze w demokracji akzdy moze glosic swoje poglady i chcialby cenzurowac wszystkich ktorzy mysla inaczej niz on a gdy widzi ze to niemozliwe zaczyna wyzwiska. Czy naprawde uwazacie ze warto z nim rozmawiac? Jemu jest potrzebna pomoc lekarza skoro nie reaguje na pomocna dlon ze strony ludzi podrzucajacyh mu linki do ciekawych i zmuszajacych do myslenia tekstow. Skoro nie chce mu sie myslec, oszczedzcie mu tego. Troll niekarmiony zniknie.
|