Temat
:
[22 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, 15 kwietnia, piątek, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
90
13.04.2011, 16:01
a moim zdaniem powinnismy krzyknać pare razy w piatek ANDY RIOS !!
niech zobaczy ze ma u nas wsparcie iniech sie dalej stara w ME to i moze ROBERT nie bd miał wyboru i go wpusci w koncu na cały mecz.
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12