Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.04.2011, 16:01
a moim zdaniem powinnismy krzyknać pare razy w piatek ANDY RIOS !!
niech zobaczy ze ma u nas wsparcie iniech sie dalej stara w ME to i moze ROBERT nie bd miał wyboru i go wpusci w koncu na cały mecz.
Odpowiedz cytując