Arapaho napisał(a):

Jak ty postawisz samochód, a ja go wezmę to będzie ok? Komorowski postawil tam krzyż czy sorry Gronkiewicz Waltz bo to ona rozkazala go wziąść? O co halo?
Zwykle tak. Albo ateistom co w 99% na jedno wychodzi
Znasz człowieku znaczenie pojecia terror? Radze nie używać słów ktorych pojeć się nie zna. Co ci narzucali tzw.obrońcy krzyża? Do czego cię siłą zmuszali? Gdzie ci krzywdę zrobili? Żebyś chodzil na Krakowskie Przemieście. Przecież to Wasze TV to pokazują - wystrczyło napisać do TVN,Polsatu i TVP żeby nie pokazywali sprawy krzyża i mielibyście spokój. Ale doskonale obaj wiemy że o to właśnie chodzi żeby podburzyć młodych , wychowanych w duchu "tolerancji" dla dopalaczy, żydów, różnych odmian homo a w nie tolerancji do polskiej flagi, orła w koronie i krzyża
Ciekawe że jak ci coś pasuje to ich tłumaczysz. A wytłumaczenie słów Targowica jest znacznie prostsze
Dopowiedz ze nikt nie chodzi wg.GW,TVN i Polsatu bo rozumiem że Gazety Polskiej czy Naszego Dziennika nie czytasz wiec się nie wypowiesz
|
Twoje porównanie krzyża do samochodu jest troche nie trafione ,ale rzeczywiscie ciekawe by to było jakbyś zaparkował samochód na jakimś zakazie ,zoorganizował grupe powiedzmy 100 osób i się bił ze Straża Miejską i Policją która by chciała odholować samochód
Taka jest mentalność katoli w tym kraju ,że łamiąc Konstytucję w punkcie o świeckości państwa , uważają ,że im wszystko wolno . Wolno im wieszać krzyże np. w szkołach ,ale jak ktoś ten krzyż chce zdjac to jest wielki raban ,atak na Boga itd. i z takim terrorem i szantażem mieliśmy w sprawie obrońców krzyża.
Twoich wywodów o żydach,homo i dopalaczach zbytnio nie rozumiem w kontekście tego aby prawo było prawem ,czyli ,żeby nei było jakiś samowol budowlanych jak się to oficjalnie nazywa i nie ważne czy tam ktoś postawi krzyż czy krasnala ogrodowego
A co do Gazety Polskiej i Naszego Dziennika to musze stanowczo powiedzieć ,że takiego chłamu ,żeby nie powiedzieć mocniej nie czytam,bo brzydze sie biznesmenem Rydzykiem