Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 13.04.2011, 14:56
mic napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24998

Nie podoba mi sie to (oczywiscie nie chodzi o Wilka) ...

Naprawde nierozumiem, czym Łobo przewyzsza Riosa. Dziwne to

(pomijam watek korupcyjny)
Może poprostu, tak jak pisze, skrzydlo to nie pozycja Riosa. Też się dziwie ze nie dostanie szansy ale w koncu to trener ich widzi na treningu a nie my..
Odpowiedz cytując