Hives4 napisał(a):

Na takiej podstawie, że w zasadzie już wszyscy z tego meczu się przyznali i powiedzieli jak było. Tylko Drumlak (który mataczył i był za to zatrzymany) i nasz Wojtuś "palą Jana". Wyrok jest po prostu kwestią czasu (a w zasadzie opieszałości naszych sądów) i mając takie poszlaki klub powinien póki co odsunąć gościa od gry, bo kibice nie mają zapewne zamiaru oklaskiwać sprzedawczyka. A przed meczem mamy krzyczeć Ł. czy Łobodziński ?