Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 13.04.2011, 14:55
Hives4 napisał(a):Wyświetl post


Na jakiej podstawie?
Na takiej podstawie, że w zasadzie już wszyscy z tego meczu się przyznali i powiedzieli jak było. Tylko Drumlak (który mataczył i był za to zatrzymany) i nasz Wojtuś "palą Jana". Wyrok jest po prostu kwestią czasu (a w zasadzie opieszałości naszych sądów) i mając takie poszlaki klub powinien póki co odsunąć gościa od gry, bo kibice nie mają zapewne zamiaru oklaskiwać sprzedawczyka. A przed meczem mamy krzyczeć Ł. czy Łobodziński ?
Odpowiedz cytując