Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
Od: 04.2009
Offline
#
4582
13.04.2011, 14:51. [23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 21 kwietnia, czwartek, godz. 20:00
Jest ktoś z orientowany na jaki sektor zostaną wysłani kibice Wisły
wiem ze to będzie jak u nas ze wymieszani ale jakie sektory beda zajete przez WISLAKOW
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Wislak2221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak2221
Znajdź inne posty napisane przez Wislak2221