Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4582
Stary 13.04.2011, 14:51. [23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 21 kwietnia, czwartek, godz. 20:00
Jest ktoś z orientowany na jaki sektor zostaną wysłani kibice Wisły wiem ze to będzie jak u nas ze wymieszani ale jakie sektory beda zajete przez WISLAKOW
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Odpowiedz cytując