Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 13.04.2011, 14:43
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Czy nikt rozsądny tutaj nie rozumie faktu, że Wojciech Łobokop, przewija się od kilku lat jako uczestnik afery korupcyjnej i wypływa coraz więcej faktów na temat jego ewentualnego udziału w tym procederze? A w związku z tym jeśli zostałby postawiony w stan oskarżenia a następnie prawomocnie skazany to to g*ówno, które przy wybuchu oblepi Wisłę zdąży juz zaschnąć na tyle, że będziemy je zdrapywać z siebie dłuższy czas?

Niech w Klubie pomyślą o ewentualnej utracie wartości marki jaką jest Wisła Kraków, stratach związanych z wycofaniem się sponsorów, medialnej zawierusze. Już teraz pisze się, że podejrzany gracz gra w Wiśle Kraków. Jeśliby go skazali to wyobraźcie sobie nagłowki pierwszych stron gazet i czołówki serwisów sportowych.

Czy w tym Klubie ktokolwiek myśli?
Napisałes to o czym wszyscy doskonale wiedzą. Jakie rozwiązanie proponujesz? Tylko nie pisz tu o rozwiązaniu kontraktu bo każe Tobie wyłączyć FM, CM czy w co tam grasz.
Odpowiedz cytując