Greeg napisał(a):

Czy nikt rozsądny tutaj nie rozumie faktu, że Wojciech Łobokop, przewija się od kilku lat jako uczestnik afery korupcyjnej i wypływa coraz więcej faktów na temat jego ewentualnego udziału w tym procederze? A w związku z tym jeśli zostałby postawiony w stan oskarżenia a następnie prawomocnie skazany to to g*ówno, które przy wybuchu oblepi Wisłę zdąży juz zaschnąć na tyle, że będziemy je zdrapywać z siebie dłuższy czas?
Niech w Klubie pomyślą o ewentualnej utracie wartości marki jaką jest Wisła Kraków, stratach związanych z wycofaniem się sponsorów, medialnej zawierusze. Już teraz pisze się, że podejrzany gracz gra w Wiśle Kraków. Jeśliby go skazali to wyobraźcie sobie nagłowki pierwszych stron gazet i czołówki serwisów sportowych.
Czy w tym Klubie ktokolwiek myśli?
|
A Ty, ku..a, myślisz choć trochę?!
Łobodzińskiemu nie zostały przedstawione oficjalne zarzuty, więc może być winny, ale może też być czysty, więc chwilowo odpie**ol się od niego i cierpliwie poczekaj na koniec sprawy.