Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 13.04.2011, 13:53
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24998

Nie podoba mi sie to (oczywiscie nie chodzi o Wilka) ...

Naprawde nierozumiem, czym Łobo przewyzsza Riosa. Dziwne to

(pomijam watek korupcyjny)
Ostatnio edytowane przez mic : 13.04.2011 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując