Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 13.04.2011, 13:44
No, ale tak parę dni przed meczem zdradzać kto wskoczy do 11 - może podpucha? Zresztą możemy się szykować na Wojtka Ł. na boisku, klub do tej pory nic nie zrobił, więc zapewne zostanie tak jak jest.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 13.04.2011 o godz. 13:49.
Odpowiedz cytując