|
stawiam na Uran wariant 1
Nie chce by Łobo grał, ale oceniam to przez pryzmat sezonu. Widze jak trener przeprowadza zmiany,i kto na te zmiany wchodzi.
OPcja zeby Łobo nie grał, to Cupiał musi wejsc do szatni i po prostu wręczyć mu bilet.
Paljic na pomocy ? To też ciekawe biorac pod uwage ze na Koronie kilka razy krótkim zwodem czyli tzw.walizeczką mijał przeciwników,w ofensywie moglby to robic częściej nie mając takich ogromnych konsekwencji jak bawi sie w kiwke będąc bocznym obroncą i jego jedyna alternatywą jest kilkumetrowy wślizg Chaveza.
I tutaj jedyne co mnie zastanawiam ,czy Chavi zrobi karnego na Nowaku czy nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|