Owszem napastnicy są konieczni do wygrywania meczów ale może rzeczywiście Genkow się rozegra. Dla mnie teraz największm problemem jest gęsia skórka jakiej dostaję gdy piłka jest wrzucana w nasze pole karne. To jest po prostu ser szwajcarski. Marcelo, wróć!
