Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 13.04.2011, 13:16
Moim zdaniem naturalnym zmiennikiem dla Małeckiego powinien w obecnej sytuacji być Rios. Co najmniej 45 minut należy mu się za postawę w ostatnich meczach MEsy. To będzie dla niego nagroda, ale też zachęta dla pozostałych rezerwowych zawodników, że warto się starać.

Meliksona chciałbym widzieć tam, gdzie radzi sobie najlepiej, czyli w środku boiska. Gdy przestawimy go bardziej na bok może się okazać, że nie ma kto "robić gry" i nie wiele wskóramy przy całkiem solidnie grającym w defensywie Bełchatowie.

W dobrej formie jest Kirm, a także Genkov więc o ofensywę bym się nie martwił.

Co do kartki za którą pauzuje Małecki - paradoksalnie może to i nawet lepiej, bo na pewno nie wypadnie nam na mecz ze Śląskiem we Wrocławiu, a tam będzie ciężko. Oby tylko Chavez i Jaliens nie dostali kolejnych upomnień, bo sezon wchodzi w decydującą fazę.

Kolejne spotkania:

Śląsk - wyjazd
Górnik - u siebie
Lechia - wyjazd

Na wyjazdach idzie nam średnio, a Śląsk i Lechia to dobre drużyny. 3 punkty z Bełchatowem są niezbędne, tym bardziej, że w tej kolejce między sobą grają Lech i Legia.

Edit:

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24998

Łobodziński w pierwszej 11-tce. Rios jako alternatywa dla Genkova.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez MCX : 13.04.2011 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując