Moim zdaniem naturalnym zmiennikiem dla Małeckiego powinien w obecnej sytuacji być Rios. Co najmniej 45 minut należy mu się za postawę w ostatnich meczach MEsy. To będzie dla niego nagroda, ale też zachęta dla pozostałych rezerwowych zawodników, że warto się starać.
Meliksona chciałbym widzieć tam, gdzie radzi sobie najlepiej, czyli w środku boiska. Gdy przestawimy go bardziej na bok może się okazać, że nie ma kto "robić gry" i nie wiele wskóramy przy całkiem solidnie grającym w defensywie Bełchatowie.
W dobrej formie jest Kirm, a także Genkov więc o ofensywę bym się nie martwił.
Co do kartki za którą pauzuje Małecki - paradoksalnie może to i nawet lepiej, bo na pewno nie wypadnie nam na mecz ze Śląskiem we Wrocławiu, a tam będzie ciężko. Oby tylko Chavez i Jaliens nie dostali kolejnych upomnień, bo sezon wchodzi w decydującą fazę.
Kolejne spotkania:
Śląsk - wyjazd
Górnik - u siebie
Lechia - wyjazd
Na wyjazdach idzie nam średnio, a Śląsk i Lechia to dobre drużyny. 3 punkty z Bełchatowem są niezbędne, tym bardziej, że w tej kolejce między sobą grają Lech i Legia.
Edit:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24998
Łobodziński w pierwszej 11-tce. Rios jako alternatywa dla Genkova.