sergio napisał(a):

To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor
Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie
wspominajac juz o filmiku?
|
A co mają pokazywać ? Jak na stadionie tempo prac raczej należy do żółwich to można mieć dużą trudność żeby uchwycić zmiany które następują w przeciągu kilku dni. I tak jak zrobią relację z trybuny zachodniej w jednym tygodniu, w drugim ze zachodniej i coś na dodatek w zakresie prac ziemnych to wystarczy.