Coolpick napisał(a):

|
Jak dla mnie jakieś 2-metrowe pleksy + siatka do samego dachu byłyby optymalne
|
To było by najlepsze rozwiązanie ale mam przeczucie że zastosują niestety bufor
Pytanie z innej beczki a mianowicie czemu z budowy naszego stadionu jest tak rzadko fotorelacja nie
wspominajac juz o filmiku?