wierny napisał(a):

|
od jakiegoś czasu nie pojawiały się pytania o sektor dla gości. Zdecydowano już coś, tzn jak będą wyglądały zabezpieczenia? Mam nadzieje że bufor na cały sektor nie będzie konieczny.
|
Jak dla mnie jakieś 2-metrowe pleksy + siatka do samego dachu byłyby optymalne