Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18154
Stary 13.04.2011, 11:33
A ja chciałbym wiedzieć czemu nic się nie mówi na temat zakrycia tych prześwitów przy łączeniu trybun siatką w kolorze betonu... Był kiedyś poruszany ten temat i o ile dobrze pamiętam to chyba stowarzyszenie kibiców dogadało się z inwestorem budowy, że o ile sami pokryją koszt tej operacji to będą mogli takie siatki zakupić. Miały być nawet na ten cel zbierane pieniądze... Rozumiem, że te przerwy nagle nikomu już nie przeszkadzają?
Odpowiedz cytując