Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW
Offline
#
991
13.04.2011, 10:51
http://www.youtube.com/watch?v=2rt6zopKQPo
Sokoł i Marysia Starosta-Mysl pozytywnie
genialny kawałek,już nie moge sie doczekać płyty
.
<3 Wisla Kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <3 Wisla Kraków
Znajdź inne posty napisane przez <3 Wisla Kraków