Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki
Offline
#
18152
13.04.2011, 10:46
medyk
napisał(a):
uzasadniaja to ze budowa nie zakonczona i bedzie przejezda w momencie oddania stadionu oczywiscie jest to idiotyzm.
moment - to samochody jeszcze tam wrócą? I będą lawirować między postawionymi na środku latarniami?
Mishuh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mishuh
Znajdź inne posty napisane przez Mishuh