|
Uran235 - myśle, że wariant drugi jest najmniej realny, gdyż jest po prostu zbyt defensywny. Środek pola Jirsak-Sivakov mógłby jako tako sprawdzać się przy bronieniu wyniku, ale nie w sytuacji, gdzie chcemy strzelać bramki. Tomas był już próbowany jako rozgrywający operujący za plecami napastnika (przez Skorżę) i nie przypominam sobie, żeby prezentował się tam lepiej niż przeciętnie. Po za tym wydaje mi się, że Maaskant ma jasną koncepcję co do środka pola - o pozycję DPŚ walczą Sobol z Wilkiem, o środkowego Sivakov z Jirsakiem, a o ofensywnego Melikson z Gargułą. Dlatego wątpie by nagle Jirsak miał zagrać na pozycji Maora.
Istnieje jeszcze możliwość (choć niezbyt duża), że Rios zagra na pozycji Meliksona, a Maor na skrzydle. Jednak najpewniej skończy się na wariancie 1, choć pewnie 90% kibiców wolałaby Riosa kosztem nieszczęsnego Łobo.
|