JAR0 napisał(a):

I dobrze chlopak powiedzial Dyzmie , Jak go ma ktos szanowac skoro on siebie nie szanuje ? Kilka lat temu mowil ze zaden Arboleda nie bedzie gral w RP , a teraz zmienia zdanie ? Smieszne to jest , Dyzma niech szanuje siebie , a skoro Sobiecha nazywa zoltodziobem to oznacza ze nie szanuje zawodnikow , a co za tym idzie to zawodnicy nie beda szanowac jego proste.
A jak powola tego placzka z Amici to juz bedzie spalony , ogolnie juz jest
