Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6093
Stary 13.04.2011, 08:57
JAR0 napisał(a):Wyświetl post
Sobiech: mówię to, co myślę

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...l?ticaid=1c1db
I dobrze chlopak powiedzial Dyzmie , Jak go ma ktos szanowac skoro on siebie nie szanuje ? Kilka lat temu mowil ze zaden Arboleda nie bedzie gral w RP , a teraz zmienia zdanie ? Smieszne to jest , Dyzma niech szanuje siebie , a skoro Sobiecha nazywa zoltodziobem to oznacza ze nie szanuje zawodnikow , a co za tym idzie to zawodnicy nie beda szanowac jego proste.

A jak powola tego placzka z Amici to juz bedzie spalony , ogolnie juz jest
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując