Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 13.04.2011, 08:46
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
....
W grę jeszcze wchodzi wykorzystanie Paljicia albo Burligi w ataku, ale wątpię żeby trener się na to zdecydował.
Palijic w ataku ? Nie pomyliłeś nazwisk ?

Analiza wariantowych składów dobra ....
Należy założyć że obrona zostanie jak w ostatnim meczu. Na swoich pozycjach zagrają także Melikson, Genkov, Wilk (w miejsce Sobola) i Kirm (lewa pomoc).
Nie jest wielką różnicą dla mnie czy w środku obok Wilka zagra Sivakow czy Jirsak ( chociaż ja wolałbym tu Burligę ...)
Podstawowe pytanie dotyczy prawego pomocnika .... W grę wchodzi chyba tylko Rios i Łobo i gdyby za nimi nie grał Cikos stawiałbym na Riosa. Niestety Cikos bez wsparcia wyraźnie się gubi, za co go czasami trudno winić ....... Łobo poprawiłby ten układ.
Riosa można rozpatrywać tez jako alternatywę dla Sivakov/Jirsak ... bowiem jest dobrze gra w odbiorze i potencjalnie z Meliksonem są w stanie trochę technicznie pograć w ofensywie. Tylko że wtedy Wilk musiałby czyścić wszystko ... i zajeździłby się po 45 minutach ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 13.04.2011 o godz. 10:39.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując