Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 13.04.2011, 08:09
Z GKS-em najprawdopodobniej zagramy tak:


Dlaczego TAK:
Trener stawia na Łobodzińskiego, on wydaje się najbardziej naturalnym zmiennikiem Małeckiego.
Wilk jest faworytem do zajęcia miejsca po Sobolewskim.
Trzon drużyny pozostaje bez nadprogramowych zmian.
Dlaczego NIE:
Z Łobodzińskim do czasu meczu może się wiele rzeczy okazać...
Kibice mają nieco inne zdanie Łobodzińskim.
Trener może chcieć dać szansę innym zawodnikom.

Wariant 2:


Dlaczego TAK:
Zawodnicy najczęściej będący w grze.
Ustawienie sprawdzane w pewnym zakresie w poprzednich meczach.
Dlaczego NIE:
Z GKS-em powinniśmy walczyć o zwycięstwo, druga linia zbyt defensywna.
Jedna roszada więcej, niż w wariancie wyżej.
Trener ogranicza sobie możliwości zmian w pomocy w trakcie meczu.

Wariant 3:


Dlaczego TAK:
Rios drugi raz błysnął w ME, zasługuje na szansę.
Trener mówił wcześniej, że Małecki dobrze spisuje się na pozycji odpowiedniej dla Riosa.
Tylko dwie roszady.
Dlaczego NIE:
Nie wiadomo jak Rios wywiąże się z zadań defensywnych.
Nie wiadomo czy nie trzeba będzie przeorganizować gry, żeby dopasować ją pod Riosa.

W grę jeszcze wchodzi wykorzystanie Paljicia albo Burligi w ataku, ale wątpię żeby trener się na to zdecydował.
Odpowiedz cytując