wiślak 86 napisał(a):

za wybiórczą:
Następnego dnia zawrzało na forum internetowym. "Zero szacunku dla takich zachowań" - pisze godzilla. "Jak się chciał wyładować, to mógł uderzyć głową w słupek" - dodaje zim zum. Komentarzy uderzających w piłkarza jest więcej, choć są też internauci, którzy go bronią. Jeden twierdzi, że odkopnięcie koszulki to tylko wynik "szalonej ambicji". Inni apelują, by "nie robić afery bez powodu".
niektórzy stali się sławni.
|
Chyba bym wolal swojego nicka na klepsydrze zobaczyc niz w gównie wyborczym.
Kontrakt z Lobodzinskim powinien zostac rozwiazany natychmiastowo. Wojtek powinien wziac przyklad z Blachy i wysmazyc list z przeprosinami dla nas i z prosba o rozwiazanie kontraktu do zarzadu.
Ten facet to najgorsze co nam sie moglo przydarzyc. Nie dosc ze pilkarska niedojda oplacana po krolewsku to jeszcze uwalony korupcyjnym gownem jak cala cracovia.
Kiedys opchnelismy Zaglebiu mega szrot za ciezka kase i kontrakty miedziowe to nam sie zrewanzowali. Dzieki sliczne.
Proponuje Wojtka zapakowac do 3-4 roznych pudelek i wyslac im UPS-em z powrotem.