|
Łukasz Garguła, pomocnik Wisły Kraków, nadal nie może wrócić do wysokiej formy po kontuzji. Rezerwowy zawodnik Białej Gwiazdy w rozmowie z Piotrem Dobrowolskim z "Super Expressu" opowiada o swojej sytuacji klubowej.
- Jestem strasznie zły, że nie gram, ale co mogę zrobić? Walczę na treningach, staram się pokazać trenerowi, że jestem gotów, warto na mnie postawić. Ale nie będę chodził do szkoleniowca i prosił go o miejsce w składzie. Robię swoje i liczę, że Robert Maaskant to w końcu doceni - mówi Garguła.
- Jeżeli do zakończenia sezonu moja sytuacja się nie poprawi, to w czerwcu będę chciał porozmawiać z szefami klubu i liczę, że znajdziemy jakieś rozwiązanie moich problemów. Nie mam zamiaru spędzić życia, jedynie kibicując kolegom - kończy pomocnik Białej Gwiazdy
wycięte z Onetu
|