Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 13.04.2011, 01:55
raindog napisał(a):Wyświetl post
...i jeszcze jedna rzecz: w pewnych sprawach nie ma jednego, sprawdzonego wariantu. Tak, jak w nauce, czy farmacji, wiele badań przeprowadzanych jest losowo. A nuż jakaś substancja pozytywnie podziała na szczura. Jeden będzie preferował jakieś substancje roślinne, inny zwierzęce, a jeszcze inny syntetyczne. Można by rzecz, że o ich skuteczności zadecyduje przypadek.
Że what?


raindog napisał(a):Wyświetl post
Zauważ, że być może nie jest to problem samych obrońców, choć to też pewnie nie jest bez wpływu, ale również fakt, iż gramy otwarty, ofensywny futbol.
Nie. Nie jeżeli sytuacje wynikają z błędów indywidualnych obrońców. Fakt, obrona nie jest zgrana, pomoc z obroną też nie, ale to nie ma wpływu na fakt, że Cikos swoją stroną puszcza każde dośrodkowanie, albo na - że tak to ujmę - statyczność gry Chaveza.
Problem mamy i tu i tu, czyli nie zgranych ze sobą słabych obrońców. I chciałbym żebyś pamiętał, że to był mecz z Koroną, która jest bez formy i ma ma w większości marnych kopaczy. Zresztą - nie czarujmy się: naszych obrońców robiło momentami Podbeskidzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2011 o godz. 01:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując