|
Nie ma co popadać w paranoje, bo za chwilę nie będzie można napisać krytycznego komentarza bo jakiś pseudo dziennikarz napisze że kibice odwracają się od klubu. Pojawił się problem i ludzie zareagowali, dobrze że klub także i nie rozumiem co w tym dziwnego.
Problemem nie jest forum i ludzie tutaj piszący tylko sposób jak w dzisiejszych czasach działa dziennikarstwo.
|