Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6086
Stary 12.04.2011, 21:20
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A mnie jednak troche smieszy, ze glos zabiera koles, ktory do tej kadry co najwyzej puka, a jego najwieksze osiągnięcie to zdobycie koszulki jakiegoś Hiszpana.
Rozumiem, że taki Żewłakow sie moze wypowiadać/oceniać czy inni byli reprezentanci ale kto to jest Sobiech
Ale on nie mówi tego jako etatowy reprezentant tylko jak zwykły obywatel, kibic reprezentacji Polski.
Odpowiedz cytując