|
Tak na sektor rodzinny wczoraj byłem na stadionie chciałem kupić bilet na sektor rodzinny pani mnie poinformowała że nie mogę tego zrobić ponieważ mam karnet na G to się jej zapytałem grzecznie w takim razie jak mam zabrać kuzyna na mecz który ma 7 lat odpowiedz była zaskakująca żebym zabrał go na G prawie wybuchłem śmiechem na G to go zabiore jak do tego podrośnie cóż młody zobaczy mecz na żywo w nowym sezonie zanim kupie karnet....
Jesteśmy Dumą Tego Miasta
|