Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6085
Stary 12.04.2011, 21:00
A mnie jednak troche smieszy, ze glos zabiera koles, ktory do tej kadry co najwyzej puka, a jego najwieksze osiągnięcie to zdobycie koszulki jakiegoś Hiszpana.
Rozumiem, że taki Żewłakow sie moze wypowiadać/oceniać czy inni byli reprezentanci ale kto to jest Sobiech
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując