Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6083
Stary 12.04.2011, 20:30
JAR0 napisał(a):Wyświetl post
Sobiech: mówię to, co myślę

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...l?ticaid=1c1db
Sobiech pokazał, że ma cojones. Problem w tym, że Smuda takich zawodników nie lubi, więc Artur w kadrze chyba sobie nie pogra.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując