kasprzak11 napisał(a):

|
Wątpie żeby w przyszłym sezonie można było wejść tylko z kartą kibica bo co z przyjezdnymi którzy przyjdą na mecz tylko w celach powiedzmy turystycznych specjalnie będą wyrabiać karte kibica żeby zobaczyć jeden mecz?
|
Trwa to ok.5 minut więc gdzie jest problem, żeby to robili?