Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4570
Stary 12.04.2011, 20:14
kasprzak11 napisał(a):Wyświetl post
Wątpie żeby w przyszłym sezonie można było wejść tylko z kartą kibica bo co z przyjezdnymi którzy przyjdą na mecz tylko w celach powiedzmy turystycznych specjalnie będą wyrabiać karte kibica żeby zobaczyć jeden mecz?
Trwa to ok.5 minut więc gdzie jest problem, żeby to robili?
Odpowiedz cytując