Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.04.2011, 20:11
wislak_92 poszło pw do was, właśnie zależy nam żeby to rozegrać, bo walkowera nie chcemy
Aha i jak ktoś ma możliwości to może updatnąć tabelkę, bo ja nawet nie mam w czym
Odpowiedz cytując