AYALA napisał(a):

|
a w 1939 roku ktoś nam pomógł ? NATO za nas nie będzie umierac, nikt nie chce konfliktu z mocarstwem atomowym o 100 Polaków
|
Dzisiaj w PE pokazano ile znaczy dla polityków UE ten nasz "problem Smoleński".
Czy są jeszcze jacyś naiwni, którzy sądzili, że UE, NATO, czy USA się za nas wstawią?